Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


Посмотреть правила форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05 апр, 2016 Вт 13:41:27 

Зарегистрирован: 10 фев, 2015 Вт 15:08:00
Сообщения: 25
Откуда: г.Луцк
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Спін купував під мікруху, хоч і форелевий - міркушить та джигує ефективно. Точно кидає, летить на нанофілі нормуль. Чуйка - дитонація в долонь (всеж таки БОРОН залитий по всій довжині бланка), вказівного пальця класти на деколь не потрібно та і не зручно (як на мене). Стрій фастовий (швидкий), але при виважуванні включається в роботу весь бланк, що мене дуже тішить. Брав щуку на 4,2кг - адреналін зашкалює і зрозуміло, що бланк з запасом потужності, справився на ура. Не лапша, але і рибу вяже добре. Більше 3,5гр не кидав (не було потреби). Взагалі виготовлення Рістофів та Ватерлендів вражає....зроблено Японцем для японців. Відношення , як до цінного - в тубусі завжди. Стан бланка - нового. Пробка дуже якісна, тверда і гладенька...залапана мною, але мити не буду. Стоїть Твін 1000 (мені хватає). Цікавлюсь та тестую різні спіни - через те і продаю (улюбленого ще не знайшов). Чекаю на Белку 562. По спіну маємо такі дані:

Довжина 1.90м Тест 0,8-4г Тест по жилці 2-6lb Вага 66,5г К-сть колін 2 Стрій Fast Кільця Fuji SIC Titanium

ЦІНА - 6100грн

Також продаю і катушку Shimano Twin Power 1000 FB

Купував разом з спіном. Місяць тому зробив т/о в Стаса з Полтави. Поміняна тільки смазка...майстер повідомив, що катя буде працювати доти поки не надоїсть...механізм та підшибники якісніші за сучасні (люфтів, зазорів і т.д. не має). Зовнішність - норма (потертостей не має) Повний комплект.

ЦІНА - 3100грн

Якщо сусід по палаті купить весь комплект то мова про ціни буде інша. Фото вишлю при потребі, тут не влізають..

тел. 05054337один8

Всім НХНЧ !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.