Выбор бюджетной мыльницы
-
Smolik
- Сообщения: 3869
- Зарегистрирован: 03 дек 2009 12:13
Casitas. Не варто розмінюватись на китайський шлак. Або татула кт чи Фуего. Поки не було цих катушок, можна було брати китайців. Зараз нема резону, все одно прийдете до норм катушок, захочеться чогось краще від китайця. А продати всякі касткінги ітд у кращому разі за півціни.
-
troy11
- Сообщения: 89
- Зарегистрирован: 28 фев 2016 09:10
Выбор бюджетной мыльницы
Smolik. Прежде чем делать такие безапелляционные заявления, Вы бы попробовали как этот китайский шлак работает! Я пробовал и татула и касткинг стелс, и по моим ощущениям татула( которая в 2 раза дороже стелса) вообще ни о чём. Ну а платить за никакую катушку 3500 грн. только потому что на ней Дайва написано - это бред. И всё это при том, что стелс отработал сезон, а дайва была на третьей рыбалке. Я привык платить за работу снасти, а не за понтовое название. Хотя каждый сам решает на что тратить свои деньги.
-
Smolik
- Сообщения: 3869
- Зарегистрирован: 03 дек 2009 12:13
Выбор бюджетной мыльницы
У мене мультів у вигляді цього шлаку було повно. І звідки ціна в 3500? Я свою татулу купував за 84 уе. Стелса я вже не купляв, не було бажання після всяких хайбів, куїнгів та труліной. Поки вони були в межах сотні ує, а шима з дайвою в цьому діапазоні були чесним лайном типу мегафорса, тоді так, можна було їх якість списати на ціну. А зараз, коли вони фактично в одну ціну, вибір очевидний. А ви, шановний, коли хоча б татулу кт в руки візьмете та половите (я вже не кажу, з моє), тоді й висновки такі робитимете.
-
Smolik
- Сообщения: 3869
- Зарегистрирован: 03 дек 2009 12:13
Выбор бюджетной мыльницы
Зрозуміло, про Альдебарани зі Стізами тоді нічого розмовляти... Замовкаю, удачі.troy11 писал(а):Я привык платить за работу снасти, а не за понтовое название. Хотя каждый сам решает на что тратить свои деньги
-
Smolik
- Сообщения: 3869
- Зарегистрирован: 03 дек 2009 12:13
Выбор бюджетной мыльницы
таврія теж машина, їде і доволі непогано, проте на лексусі якось воно комфортніше. І чомусь про викинуті гроші на лексус ніхто не кричить. Хоча обидві ж їдуть. Так і з катушками
-
Zerger
- Site Admin
- Сообщения: 26270
- Зарегистрирован: 04 июл 2005 11:03
Выбор бюджетной мыльницы
Ассоциировать Лексусы уместнее со Стизами и Антаресами.Smolik писал(а):таврія теж машина...
проте на лексусі...
А Татула, в лучшем случае, - Ланоз, но с "автоматом" в виде магфорса.
-
Mark_Vern
- Сообщения: 170
- Зарегистрирован: 01 дек 2014 13:46
Выбор бюджетной мыльницы
Спасибо за пожелание, стараемсю.Zerger писал(а):Mark_Vern, и Вас с праздниками!
Выздоравливайте!
Первая должна справиться и с 5 граммовыми воблерами.
Под 110-130-ые подойдут обе.
За ответ также спасибо.
Вибачте, але з того що ви написали, я нічого не зрозумів. Що ж стосується продавання б/у, я ніколи не прошу ціну більше 60-65%, частіше значно меншу.Smolik писал(а):Casitas. Не варто розмінюватись на китайський шлак. Або татула кт чи Фуего. Поки не було цих катушок, можна було брати китайців. Зараз нема резону, все одно прийдете до норм катушок, захочеться чогось краще від китайця. А продати всякі касткінги ітд у кращому разі за півціни.
Знов таки, вибачте, але 84 и 40 "Две большие разницы" як кажуть у Одессі.Smolik писал(а):У мене мультів у вигляді цього шлаку було повно. І звідки ціна в 3500? Я свою татулу купував за 84 уе.
Це не вірне порівняння, якщо бути честним. У такому разі потрібно казати: Черрі Тіго теж машина. їде і доволі непогано, проте, ДЛЯ МЕНЕ, мій лексус 2000-го року, комфортніший, і те що купив я його вдвічі дорожче ніж новенька Тіго, я нескільки не жалію.Smolik писал(а):таврія теж машина, їде і доволі непогано, проте на лексусі якось воно комфортніше. І чомусь про викинуті гроші на лексус ніхто не кричить. Хоча обидві ж їдуть. Так і з катушками
Ось так буде вірно.
Всім дякую.
-
ROST
- Сообщения: 3433
- Зарегистрирован: 12 июл 2009 19:24
Выбор бюджетной мыльницы
Mark_Vern писал(а):з того що ви написали, я нічого не зрозумів.
Роман намекает Вам на то, что не стоит изменять традициям.Mark_Vern писал(а):ДЛЯ МЕНЕ, мій лексус 2000-го року, комфортніший, і те що купив я його вдвічі дорожче ніж новенька Тіго, я нескільки не жалію.