Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Только с рыбалки
СообщениеДобавлено: 17 авг, 2016 Ср 19:10:19 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 авг, 2014 Вс 16:37:06
Сообщения: 363
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 924 раз.
Поблагодарили: 353 раз.
corroc писал(а):
Pro-Fish, вітаю :)

Принимай и мои поздравления! Дочитал всё до конца, но правда сильно напрягало возить туда-сюда, перемещая экран, форматик отчёта явно великоват. :wink: :!:


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Только с рыбалки
СообщениеДобавлено: 17 авг, 2016 Ср 20:01:54 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 апр, 2014 Пт 8:25:15
Сообщения: 649
Откуда: Тернополь
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 227 раз.
LevChandr писал(а):
corroc писал(а):
Pro-Fish, вітаю :)

Принимай и мои поздравления! Дочитал всё до конца, но правда сильно напрягало возить туда-сюда, перемещая экран, форматик отчёта явно великоват. :wink: :!:


Исправлюсь ) Спасибо за поздравления!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Только с рыбалки
СообщениеДобавлено: 21 авг, 2016 Вс 18:43:36 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 апр, 2014 Пт 8:25:15
Сообщения: 649
Откуда: Тернополь
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 227 раз.
Сьогодні з друзями лазили по Дністрі. Гарна погода, гарна компанія і навіть клювала рибка. Особисто для мене бонусом дня став вирозуб - одна з найдорожчих риб на Дністрі. Боєць він ще той. І декілька фото з нашої вилазки.


Вложения:
0000-6.jpg
0000-6.jpg [ 75.88 КБ | Просмотров: 2232 ]
0000-5.jpg
0000-5.jpg [ 53.29 КБ | Просмотров: 2232 ]
0000-4.jpg
0000-4.jpg [ 55.39 КБ | Просмотров: 2232 ]
0000-3.jpg
0000-3.jpg [ 47.01 КБ | Просмотров: 2232 ]
0000.jpg
0000.jpg [ 91.96 КБ | Просмотров: 2232 ]
0000-2.jpg
0000-2.jpg [ 74.29 КБ | Просмотров: 2232 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Только с рыбалки
СообщениеДобавлено: 25 авг, 2016 Чт 16:15:33 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 апр, 2014 Пт 8:25:15
Сообщения: 649
Откуда: Тернополь
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 227 раз.
Як каже мій колєга, @id28598461 (Руслан Сохацький), з яким ми вчора рибалили: "У вихідні і свята риба не клює". І от шоб ту байку перевірити ми вчора вийшли з ним на Дністер.

Зранку погода була космос. Сонечко шкварило, вітру не було майже, бджолики літали туди-сюди. Але коли ми прийшли на точку, то все помінялось. Звіявся вітер і небо захмарлось.

Почали обловлювати перший перекат і довго не могли зрозуміти чого хоче риба. То, що клен зараз жере малька на повний рот було зрозуміло. Того пузаті кренки ніхто з коробки і не діставав. В рух пішли мінохи.

Але мій L-Minnow 44, який останнім часом став супер хітом на Дністрі, мовчав як риба. Зі словами "тре мінєти" ставлю Jackson Komachi 40s, любязно наданий спонсором за 130грн.

Кидаю на максимум і на перших поворотах ручки отримую удар. Витягую красунчика на берег і бігом фотографую. Початок покладений.

Тим часом Руслан на свій мега-воблер Usami Shirasu паркує невеликого кленя також з дальняка. Походу риба вся стоїть десь далеко. Але двоколірному, подертому в боях Shirasu вдалось виманити її і звідти.

З самого переката я дещо пізніше "ймив клиня" трохи більшого розміру. Засранець стояв за самою скалою і чекав поки пропливе якесь їдло. Скажу чесно, не фоткав, бо був зайнятий спогляданням картини, як ідіот на протилежному березі загнав "копійку" в воду, де вона благополучно заглохла.

А потім річка перестала давати рибу. А це означало, що її треба шукати, чим ми і почали займатись. По дорозі до коси ловились тільки дрібні судачата. При чому на Smith Panish 55 ловився судачок чуть більший цього воблера.

А от на косі сталась велика біда. Якась корова забрала в Руслана воблер. R.I.P Shirasu. Це настільки його розбило, що ловити він вже не хотів.

Тим часом показалось сонечко. Зі словами: "44-й, я вызываю тебя" я кидаю в воду L-Minnow. Дві проводки і два гарних клена позують на фотокамеру. Один з них мав десь 1.5 +- так точно. Третя проводка закінчилась покльовкою і сходом.

Руслан вирішив пройтись пошукати окуня з відвідним поводком, а я - пробити дальні дистанції з Crazy Fish Stitch 6g. Пробив. На дуже повільній проводці з підтвічуванням щось довбануло. Спочатку думав, що то хороший клен, а виявилось - непоганий окунь. На течії виважувати такого чувака досить приємно.

Руслан погнав додому, а я вирішив ще трохи порибалити. Правда години півтори полоскання приманок принесло лише три нереалізовані покльовки.

На тому все й скінчилось. Почалапав я додому. Гарний день, гарна риба, гарний я.


Вложения:
qwad.jpg
qwad.jpg [ 49.52 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-2.jpg
qwad-2.jpg [ 55.93 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-3.jpg
qwad-3.jpg [ 35.42 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-4.jpg
qwad-4.jpg [ 50.1 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-5.jpg
qwad-5.jpg [ 44.44 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-6.jpg
qwad-6.jpg [ 82.9 КБ | Просмотров: 2091 ]
qwad-7.jpg
qwad-7.jpg [ 43.01 КБ | Просмотров: 2091 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка на р. Днестр и притоках
СообщениеДобавлено: 23 окт, 2016 Вс 11:45:11 

Зарегистрирован: 26 окт, 2014 Вс 11:22:57
Сообщения: 137
Откуда: Одесса
Благодарил (а): 79 раз.
Поблагодарили: 114 раз.
В субботу пытались ловить окуня на речной протоке.
В общем так, с утра окунь еще кое-как отзывался на наши призывы ловиться. А "призывался" он на съедобку 1,5-2 дюйма длиной, подаваемую на 1-3 граммах свинца (шарнир). Важная деталь, как мне кажется - рыба не реагировала на приманки кислотных расцветок. Вода холодная и в почете у окуня зимние расцветки: масло, грин, сахара, всевозможные лоховые оттенки и пр. "спокуха"...) В итоге слабовато, а часам к 11-ти, и вовсе, всё закончилось...
Вышли к реке, дабы отметиться перед отъездом, и тут...
Мой друг ловит Чопа! До того никогда не ловили и не видели живьем эту редкую рыбу. Выглядит этот "зверь диковинный" очень экзотично. Эмоций доставил вагон! Сфотали - отпустили. Порадовал, короче...))
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Только с рыбалки
СообщениеДобавлено: 17 авг, 2017 Чт 17:30:48 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 июн, 2016 Ср 10:13:35
Сообщения: 175
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 595 раз.
Поблагодарили: 1415 раз.
Привіт усім!
Повернувся з Поділля від батьків, було три рибалки, зв виїздом на Дністер та Збруч.
Спочатку розповім про Дністер, який в цьому разі якось не стандартно зустрів мене. Розраховував половити судака, як у тому році, але щось із судаком було цього пекучого літа не так. 8 серпня у вітряний та на диво прохолодний день з шостої ранку вже був на воді в районі села Ісаківці, підплив до місця де торік рибалка на судака представляла собою регулярне витягування кожного третього забросу 1 кг, 1,5 кг екземплярів на джиг з чебурашками 15, 18 гр. Тобто надибав на стаю, і цього року через 15 хвилин витягнув судачка на Favorite Vizor VZR-702MH 2.10m 7-28g Fast катушка Favorite Sirius 2500s із шнуром Sunline MOMENTUM 4x4 PE 150м #1.2/0.208мм 20LB/8.8. Зловився на 18 гр ушастика, офсетного гачка та Keitech Crazy Flapper (шалені ласти) 3.6" у кольорі 403 green weenie blue.
Изображение
І після цього відпускного із судаком цого літа на Дністрі у мене не задалося - більше не було жодної покльовки, хоча шукав цього дня на глибинах 5-15 метрів на відомих та невідомих мені точках від устя Збруча і до Хотинської фортеці, під якою зійшла десь 2 кг щука, що також взяла на Crazy Flapper.
Изображение
Для підвищення чутливості снасті спорядив Favorite Varita 2-7 гр, з котушкою Рийобі Ексия 1000, та шнуром на 4 кг, зменшував грузи, але не брало.
Під вечір повернувся до першої точки в надії на вечірній кльов судака, але зловився окунь знову ж таки на Keitech Crazy Flapper, а потім сомік (до речі в перший раз на спіннінг), чим я дуже здивував рибака що квочив цілий день і вловив за цілий день майже такого-ж невеличкого вусатого.
Изображение
Изображение
Поговорили з ним про кльов - повідомив що кльов судака цього року ще не розпочинався, а можна спробувати пошукати вище с. Окопи - там менші глибини, тобто Дністровське водосховище поступово починає переходити у звичайне русло Дністра.
У наступну рибалку - 11.08.17 так і зробив - поплив вверх по течії Дністра від с. Окопи. Дністер зустрів цього дня літньою жарою, відсутністю кльову, та великою кількістю сіток нагло встановлених браконьєрами поперек Дністра через кожні сто метрів >:(
Так як переміщувався довго - закинув на трол обидві моїх снасті, ловив на Сальмо хорнет 5ф 6м, а на Варіту поставив також Сальма Хорнет 3ф - 3м в розрахунку на головня (кленя як місцеві його називають), що міг ховатися попід скалами.
Проходячі вздовж скалистих берегів старався проводити якмога ближче до них, в одному з таких проходів стався зацеп, Варіта зігнулася в дугу, зупинив мотор і вже готував отцеп, як зацеп ожив - потужні потяжки із змотуванням шнура з 1000 ексії заставили мене увімкнути мотор та ганятися за підводним монстром на протязі хвилин 15, Варіта інколи згиналася майже у кільце, ала достойно відпрацьовувала значно перевищуючі її призначення. Десь на 20 хвилині риба почала піддаватися та підніматися від дна (5-6 метрів) і вдалося побачити що це доволі крупний сом, думаю більше 10 кг. Як тільки я побачив голову та длинні вуса, а маленькі очі сома - мене, почався другий етап боротьби - знову потужне змотування, переміщення з мотором за рибою, підйом, і знову вниз. Після третього підйому та занурення, я не витримав і підтягнув тормоз котушки в надії, що сом вже заморився, підготував підсак і підтягнув вісатого до лодки - вже це було простіше робити - таки видно було деяку замореність риби, майже заводжу в підсак - але шалений удар, я весь у воді - а в руках Варіта з шнуром без флюрового поводка та Хорнета - обірвався шнур на вузлі. Нічого було затягувати тормоз \:(
Ех! Руки трусяться! Ну що робити, поплив далі і за цілий день тільки роздивлявся чудові Дністровські пейзаж, на на всіх проджигованих точках - жодого ударчика не те що судака а і навіть окунчика.
Повернувся до устя р. Збруч (тут сходяться кордони 3 областей - Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької), в розпачі поставив 120 орбіта і вирішив потвічувати - бо під берегами Збруча була активність мілкого хижака. На третій проводці неспішними твічами із паузами 3-4 секунди прямо біля лодки отримав мяку покльовку щуки на 1,5 кг.
Изображение
Звернув увагу на те що у Збручі прозорість води більша ніж у Дністрі та вирішив на наступну рибалку перевірити Збруч!
Изображение
Усім НХНЧ!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Рыбалка на р. Днестр и притоках
СообщениеДобавлено: 18 окт, 2017 Ср 18:05:33 

Зарегистрирован: 09 авг, 2016 Вт 18:46:11
Сообщения: 14
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Був 17.10 на рибалці на Дністрі. Після "бляха, як холодно" днів, нарешті повернулось трішки тепло. Гарна погода останнім днями і практично нормальний за рівнем і нормальний за прозорістю Дністер давали надію на гарну рибалку. Але...Але клювали тільки мікроокушки:( всі стояли в прибережних ямках і клювали практично в ногах. Найбільший був чуть більше півлодоні :D Вот-такі-то пироги:)
Коротенький відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/FYzpiHLLjEE


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 56


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.