Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 19 май, 2016 Чт 11:22:36 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 мар, 2012 Чт 10:02:31
Сообщения: 687
Откуда: Сумы
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 124 раз.
Вот и вторая часть отчета. Шикарная джиговая рыбалка по мелкощуке. Райские места! Надеюсь, в этом году там еще побываем :wink:
Приятного просмотра!



Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 20 май, 2016 Пт 12:15:49 

Зарегистрирован: 21 сен, 2010 Вт 14:17:35
Сообщения: 326
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Дайте пожалуйста контакты ставка.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 20 май, 2016 Пт 12:47:44 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
Магія «Твістера»

Майже більше 10 днів примхи пані «погоди» не давали можливості порибалити. Це змушувало більше вільного часу проводити в процесі перегляду звітів колег з рибалок та переробити майже всі хатні справи, як то кажуть: «Роботу підженеш – рибалку запустиш, рибалку підженеш – роботу запустиш». Часом нависав певний смуток, а долоні свербіли при погляді на полку з рибацьким інвентарем. Такі паузи в розпал спінінгового сезону шкодять психічному стану палких рибалок не менше, а ніж відсутність «сєкаса» з коханою, одним словом: «дістали вже ці «критичні дні» матінки природи».
І от, тільки блисло сонечко, рішення було прийнято швидко і незмінно – «нах… всі справи, НА РИБАЛКУ !» . До обіду вдалося вирішити всі робочі справи, потім забіг додому схопив катуху, палку і сумку з приманками, вскочив у автівку і швиденько направився за хижаком на «правильну» водойму. По прибуттю до місця склав свій лайтовий комплект : Дайко Декстер 88” до 10 гр. + Дайва Реврос 2506 зі шнуром Dragon Fishmaker 0,06 , флюр Invisible 0,28 мм від Dragon. Спершу вирішую перевірити роботу коливалок, але в продовж 30 хв. так і не дочекався проявлення інтересу від риб до моїх приманок. Потім настала черга твістерів, чебураха 8 гр. + яскраво червоний 2" Dragon Jumper , на повільних протягуваннях приносить першу невеличку щучку.

Изображение

Як з’ясувалося пізніше, Jumper не такий був цікавий для хижака як салатовий DIVER 2", того дня на нього було спіймано близько десятка щук. В чергове переконався, що не випадково ці твістера я для себе називаю АК 47.

Изображение

Изображение

Изображение

Далі настала черга невеликих віброхвостів 2.5" Reno Killer pro та Fetty pro та інших улюбленців у яскравих та темних кольорах. До речі, для себе вже давно вирішив, що як по щуці так і по судаку простий силікон працює нічим не гірше а ніж гарно розрекламована «с’їдобка» . Після того як вдалося підібрати правильну проводку, віброхвости також почали відмінно працювати, але чесно кажучи не так гарно як твістера .

Изображение

Изображение

Изображение

Доступний ліміт часу для рибалки минав дуже швидко, складалося таке враження , що наче б то тричі закинув , а година часу вже пролетіла. Прийшов час вирушати до дому, бо потрібно було підготуватися до правильного перегляду фінального матчу Ліги Європи, були сподівання, що Коноплянці вдасться поставити свій автограф у воротах Ліверпуля, але не судилося.

Изображение

P.S. Не забувайте відпускати спійману рибу, залиште тріхи риби своїм нащадкам дітям та онукам !

Всім добра та гарного настрою !


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 25 май, 2016 Ср 22:40:48 

Зарегистрирован: 25 окт, 2011 Вт 15:57:01
Сообщения: 78
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 15 раз.
Побывал в суботу 21.05 и я на замечательном пруду в Полтавской области под названием Горбатовка, прибыли туда втроем в часов 7, ветер был сумашедший, да и дождик капал неслабенький, поэтому я сразу отказался от силикона и начал ловить на воблеры, стандартная докилушная Горбатовская щука начала клевать практически сразу, и клев не прекращался всю рыбалку, до 14-00 мною было словлено и отпущено около 25 щук, удовольствия получил море:) друзья у меня ловили на джиг, у них результаты чуть хуже, но зато щучки иногда попадались покрупнее, у одного мамка сошла под самым берегом на вид около 6-7 кг (поплатились за то что не взяли с собой поджсак), второй карпика забагрил случайно за хвост около 5 кг. Пруд супер, количество щуки просто зашкаливает, обязательно приедим еще .


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 06 июн, 2016 Пн 13:39:12 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
Зустріч вихідного дня збірних команд з Диканьки та Харкова

Останнім часом з товаришами по команді «TEAMDRAGON»ПОФРС вже почали сумувати без змагань, хоч і намагаємося кожних вихідних їздити на рибалку на різного роду водойми, в процесі яких, кожен з нас намагається обловити свого опонента, це не може замінити справжнього командного протистояння. Перше, що спало на думку, це провести зустріч двох команд у форматі: 4 * 4 чи 5 * 5, команди змагаються в одній зоні, підрахунок результатів по хвостам і звичайно ж невеликий внесок для формування призового фонду, так як це організовували наші колеги на весні цього року. З вибором водойми особливо не вагалися, головними критеріями були наявність різних видів хижої риби (окунь, щука, судак), пологих берегів та чистого дна, а також при можливості інфраструктури. Поспілкувавшись з керівником Горбатівських ставків, що на Диканщині, отримали від нього згоду та підтримку у проведенні даного роду заходів у подальшому.
З вибором суперника не все так було легко, як з визначенням місця зустрічі. Сповнені ентузіазмута натхнення ми в першу чергу вирішили запросити наших друзів з Полтавської обласної федерації риболовного спорту, розмістивши коротке повідомлення на форумі з надією, що максимум за два дні буде сформовано список команди-суперника. Ми прекрасно усвідомлювали, що в умінні володіти спінінгом поступаємось, але то не головне, головне участь, обмін досвідом та спілкування. Але як з’ясувалося, з Полтави ми не дочекалися жодного представника, вже хотіли відміняти зустріч коли зателефонував Михалич і повідомив, що хлопці з Харкова, які рибалили на водоймі, з радістю погодилися провести зустріч з нами. Отже наші плани були в силі.
Ранок суботи 04.06.2016 року, на водоймі повний штиль, зустрічаємо хлопців з Шишак: Євгена та Сергія, які відмінно доповнили нашу команду. Чекаємо на суперників. Невдовзі підійшли і суперники, їх було четверо. Доповнити харківську команду визвався юний місцевий хлопчина - Тарас, який часто рибачить в Горбатівці і знає водойму як «свої п’ять пальців». В подальшому він проявив себе гідним суперником. Обговоривши всі деталі направляємося на лівий берег нижньої Горбатівської водойми, зону лову обмежили від переправи до дальньої греблі. На годиннику 07.00, розпочали перший тур, першими розловилися хлопці з Шишак, потім Саша, мої провірені приманrи від Dragonна 8 грамах щука ігнорувала, поставивши 6 гр. + кислотного твістера DIVER2" я також розловився невеликою щукою під 600 гр., Сергій з Шишак парконув гарного судака під 2 кг. Наша команда впевнено набирала бали після перших 30 хв. рахунок був 5 : 1 в нашу користь. Потім в нас була невелика пауза, Харків’яни нас доганяли, розрив був в один хвіст, але в кінці ми доловилися по одній рибі, рахунок першого туру склав 10 : 4.
Право обирати іншу зону було за командою, що програла. Місцем проведення 2-го туру було обрано відрізок правого берега від навісу до дальньої греблі. Сонце підіймалося вище, хижак вперто ігнорував наші приманки, перші 20 хв. всі були без риби та активно підбирали правильний ключик до пасивного хижака. Першим в нас розловивсящукою Саша на свою фірмову «різку зудящу проводку». Харків’яни зрівняли рахунок 1 : 1, до кінця туру лишалося трішки більше 20 хв. , я поставив давно забутого двох дюймового ДрагоновськогоТвінтейла і на короткому підриві отримую тичок, перша моя щука в другому турі, не змінюючи тактики реалізовую наступну покльовку, потім щука зрізає п’яти грамомувольфрамку. Поруч стояв Тарас, який виступав за гостей - дістав щуку на воблерка. Невдовзі пролунав фініш другого туру, з мінімальним відривом 4 : 3 нам вдалося вдруге обійти суперників.
Гості цієї зустрічі обрали місцем останнього туру відрізок правого берега від обриву до дерев’яного містка. В процесі двадцяти хвилинної паузи всі сходимося в думці, що хижак цього дня занадто пасивний і розосереджений, покльовки відбувалися як під берегом так і з середньої дистанції на різні приманки. В третьому часі стартую навпроти будиночка на воді, поруч стояв Жека з Шишак, який розловився достойним окуньомбілше 300 гр. , суперники зосередилися в заливі, вони постійно зрівнювали рахунок як тільки ми починали відриватися від них. На при кінці, Жека отримує потужну подачу і хижак впевнено вимотував шнур, після десяти хвилинного протистояння риба була знесилена та доставлена на берег. Чудова щука вагою під 3 кг. стала завершенням нашої зустрічі, сигнал про завершення туру зафіксував рахунок 9 : 8 на нашу користь.
Звісно нам було приємно, що ми перемогли, але ще більше задоволеннябуло від того, що наші гості були у відмінному настрої та задоволенні від проведеної зустрічі. Дружньою компанією ми направилися до кафе, там нас уже чекав Михахич, він гостинно пригостив усіх учасників фірмовою юшкою та ексклюзивною наливкою. Йому доручили провести церемонію нагородження.
Хотілося б висловити слова щирої вдячності власнику водойми за теплу зустріч та гостинність, друзям з Харкова за відмінний настрій та запеклу боротьбу. З нетерпінням очікуємо на повторну зустріч чи реванш. Залюбки схрестимо спінінги з іншими командами.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 07 июн, 2016 Вт 15:33:43 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 фев, 2013 Пт 19:20:57
Сообщения: 1029
Откуда: Татьяновка-Киев-Мариуполь
Благодарил (а): 1142 раз.
Поблагодарили: 963 раз.
Нада монитор на 52 дюйма брать))


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 07 июн, 2016 Вт 15:41:30 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 апр, 2010 Вт 17:01:47
Сообщения: 103
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 79 раз.
>Нада монитор на 52 дюйма брать))

:D  а я клавиши contrl "-" жал пока картинка не поместилась


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 02 авг, 2016 Вт 14:57:17 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
Ловля окуня на місцевих водоймах мого селища для мене тимчасово втратила свій інтерес, хотілось порибалити з прицілом на щуку. З вибором водойми особливо не переймався, вирішив відвідати неподалік розташовану водойму, в якій достатня кількість хижака, та на якій наприкінці вересня цього року планується проведення Полтавських обласних змагань з лову хижої риби спінінгом з берега. Так як останнім часом погодні умови, що склалися, не давали можливості комфортно рибалити впродовж дня, то часові рамки фішінга були визначені від 05.00 до 10.00 . Прибувши на місце ще до сходу сонця, навколишня природа місцевості, зустрічала мене неймовірною красою, свіжістю та тишею, яку заповнювали лише щебетання пташок та звичайно ж плюскання риб у водоймі )))) . То не втрачаючи жодної хвили ранкової пори швидко збираю лайтовий та мікрушний комплекти і направляюся ближче до води.

Враховуючи повний штиль та відсутність будь-якої рослинності у воді змушують мене перевірити наявність хижої риби «під ногами», ставлю 2 гр. + нано міноу, виконую перші заброси, – тиша, далі фіштейл – також тиша, отже, якщо і окунь не відгукується, то тут є щука! Черга перевірених твістерів Dragon DIVER 1,5" і на першій же проводці без особливих намагань спокусилась невелика щучка, яку обережно завожу у сачок та доставляю на берег для першої фото сесії, через пару хвилинок бережно відпускаю підростати .

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Щоб встигнути обловити водойму на обох берегах вирішую довго не затримуватися на кожному місці. У наступній точці натрапляю на стайку окуня різних розмірів, в чергове перевірені правильні приманки не підводять мене… )))
ИзображениеИзображениеИзображение

Рухаючись по берегу, вирішую перевірити активність судака. Несподівано отримую шалену подачу, утримуючи вудлище двома руками спостерігаю, як швидко вимотується мій шнур зі шпулі. За його міцність я не турбувався, а от відсутність будь-якої реакції незнайомця на тому кінці шнура на мої намагання розвернути його в напрямку берега заставляла мене трохи нервувати . Батл продовжувався менше 2 хв., незнайомець звільнився від гачка, лишивши мені на двійнику луску розміром з п’ять копійок .

Изображение

Майже на кожній точці я отримував покльовки, які в подальшому реалізовував, висока активність хижака спостерігалася приблизно до 07.00, далі кльов затихав. Рухаючись під посадкою акацій я вирішив перевірити реакцію риби на коливалки. Коли дістав третю зубату красуню то помітив. що ловлю лише з флюром Dragon Invisible 0,28 мм. без металевого поводка, далі ризикувати не став поставив поводок.

Изображение

Час минав швидко, сонце підіймалося вище, почала даватися в знаки незначна втома. Отримавши масу позитивних вражень від рибалки вирішив покинути водойму, бо на черзі був «пікнік вихідного дня» з родиною.

Далі буде…)))


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Горбатовка, Полтавская обл.
СообщениеДобавлено: 21 сен, 2016 Ср 21:58:15 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
Підготовка до кубку області

На минулому тижні, з товаришами по команді вирішили провести тренування на водоймах, де планується 24-25.09.2016 року проведення кубку Полтавської області по ловлі хижої риби спінінгом з берега. В першу чергу на кожній з водойм вирішив перевірити активність окуня, а саме з’ясувати для себе оптимальні приманки та дистанцію ловлі. В процесі ловлі окунь найкраще відгукувався на середній дистанції, з приманок : слаги та невеликі твістера (1,5ʺ Dragon Diver).

Звичайно ж головним об’єктом ловлі на змаганнях буде щука відповідно їй було приділено більшу частину тренування . Зранку та ввечері зубаста була більш активна, решту часу надмірно «пасивна» та потребувала особливої подачі приманки . З основних приманок було визначено : невеликі міношки та все ті ж перевірені твістера натуральних кольорів Dragon Diver та Dancer .

Також окремо було виділено час для пошуку судака на верхній водоймі. Того дня чомусь він реагував на слаги з невеликою огрузкою (5-6 гр. вольфрам), але була одна особливість, потрібно робити максимально дальній заброс, та це не було складною задачею для мого перевіреного Fishmaker 0.06 .

Після тренування за чашкою кави з колегами підвели певні підсумки, в нас були деякі розбіжності в окремих питаннях, але в одному у нас була спільна позиція, що на змаганнях боротьба буде запеклою та непередбачуваною, оскільки наближалася суттєва зміна погоди .

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: серегакарп и гости: 45


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.