Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 18 мар, 2016 Пт 16:13:31 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 фев, 2015 Ср 2:32:11
Сообщения: 21
Откуда: полтава
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
щука на ворскле не ловилась)))и пошли на залитые гаражи !!!старое место не подведёт!!!!!и там на стандартный цвет воблеров ловилась ЩУЧКА,в основном брала шакала95 мм и ель миноу от юзури!цвет под карася (ЗАЛОТИСТЫЙ)и вот результат три щучки мелочь но приятно))))ИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ВЧЕРА БЫЛ НА....
СообщениеДобавлено: 18 мар, 2016 Пт 19:38:58 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 28 мар, 2009 Сб 8:17:44
Сообщения: 944
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 587 раз.
Поблагодарили: 312 раз.
На этой же первой странице, есть тема - Ворскла Полтавская область!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ВЧЕРА БЫЛ НА....
СообщениеДобавлено: 19 мар, 2016 Сб 15:09:18 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12 июл, 2009 Вс 21:24:28
Сообщения: 3437
Откуда: Харьков, Новые дома
Благодарил (а): 827 раз.
Поблагодарили: 766 раз.
А Залитых гаражей нет.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 23 мар, 2016 Ср 16:34:20 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
З невеликим запізненням, але все ж таки.....

Майже з початку минулого тижня, постійно моніторив ситуацію з погодою на вихідні. Синоптики втішних прогнозів не давали – сильний вітер та мокрий сніг, не зовсім сприяють приємному проводженні часу з спінінгом на водоймі . Але певна надія все ж була, що синоптики в цей раз також помиляться.
Субота 06.00 ранку, тільки продер очі, відразу відкрив жалюзі і на термометр : -4 , калюжі покриті кригою, відкриваю прогноз погоди на телефоні
Изображение
, все ті ж невтішні прогнози. Ок, «танки бруду не бояться…» заварюю ранкову каву , вмикаю Lounge і швиденько збираюсь. По дорозі забираю товариша, такого ж «хворого» як і я, наш вектор направлено на улюблену водойму за межами нашого селища, наповнену значною кількістю хижака . От ми вже на місці, відверто тішить наявність ще трьох автівок, отже не тільки нам двом дурням вдома не сидиться. Швиденько одягаю тепленькі неопренові перчатулі, збираю лайтовий комплект. Відрізаю 0,5м. потертого шнура, прив’язую 25см. улюбленого флюра Dragon Invisible 0,28 мм., з приманок ставлю перше, що попадає під руку, провіреного, улюбленого твістера ще з минулого року, який відмінно працював як по окуню так і по не великій щюці DIVER 1,5" в кольорі S-42-005 від Драгон + ушастий 5гр..
Изображение
Роблю перші заброси. Сильний боковий вітер не дає можливості зробити нормальної проводки, вирішую застосувати важчий ушастий 6 гр., пара забросів знову тиша. Тактику не змінюю, переміщуюсь по береговій лінії, до місця де високий берег захищає від вітру.
З проводкой не експериментую, два підрива пауза , два підрива пауза, збільшую паузу і ось він, так довго очікуваний «ТУК», лунає мелодія фрикціона, вершинка в дугу. Рибалки, що стояли поряд, із заздрістю поглядали, як я граючись виважував першу рибку. І кому цього разу сподобалась моя приманочка – звичайно Щучкі!
Изображение
Не величка, але трудова. Настрій на висоті, в черговий раз обрана мною тактика не підвела мене. Вирішую нічого не змінювати, через пару забросів на паузі в 5-6 секунд, відчуваю черговий контакт хижака з приманкою, знову невеличка зубаста (400-500 гр.) .
Изображение
Мій товариш, не витримав спокуси і попросив пригости його чудо-твістерком, через 10 хв. також розловився щучкой.
Изображение
Нарешті наші справи покращились! Рибалки, які впродовж 3-ох годин не могли розловитись, почали копіювати наші проводки, але успіхів так і не досягли. В черговий раз переконуюсь, що DIVER 1,5" в кольорі S-42-005 від Драгон, дійсно робоча штука, яка ніколи не залишала мене без риби .
Трохи натішившись, вирішуємо з товаришем зробити «рекламну паузу» та випити по склянці гаряченького чаю.
Изображение
В період перериву погода різко погіршується, небо затягло густими хмарами, рушив густий сніг з поривчастим вітром. В той час ми стояли під навісом та спостерігали, як троє рибалок вперто полоскали коливалки. Мені стало цікаво: « що на залізо сьогодні не бере….?» .
Вирішую змінити місце ловлі та трохи проекспериментувати з приманками. Переміщуюсь на яму там де стояли наші «попєрєднікі». Ставлю 11-ти грамового Драгоновського Карася в кольорі 65-24-301, який мене минулого разу приємно потішив. Роблю заброс і без всяких заморочок на рівномірній проводкі повільно підтягую приманку до берега – «0». Не змінюючи проводки роблю ще пару забросів, як з’ясувалося без результативних . Треба щось змінювати. Обрана мною приманка має цікаву форму (широке і тонке тіло) отже повинна повільно падати на дно, як листок з дерева у безвітряну погоду. З цих міркувань вирішую зробити джигову проводку з двома підривами, щоб обловити більший горизонт водяного простору, при цьому приманці даю можливість падати на дно на повністю ослабленому шнурі . Після третього підриву помітив як шнур різко щось потягло в ліву сторону. Нарешті, спрацювало! Роблю підсічку та трохи попускаю фрикціон, щоб мій супротивник міг довше потішити мене своїм супротивом. Чергова зубаста красуня на березі, невелика фото сесія
Изображение
і відпускаю малу в рідну стихію.
Изображение
В моїй голові з’явилось питання : «це випадковість чи правильна комбінація проводки і приманки ?» . Роблю пару забросів – тиша, переміщуюсь на десяток метрів, проводка та сама. З четвертого підриву, знову хижак спробував поцупити мою приманку, не встиг я відпустити фрикціон, як прикрий «сход» хижака спіткав мою долю. Роблю черговий заброс в ту саму точку з думкою , що активний хижак повинен знову вийти на свою позицію і не помилився. В процесі виважування риби відчуваю тяжкість від погляду трьох пар очей, які вперто важкими «ложками» проорювали дно водойми .
В подальшому, періодично змінюючи приманки було піймано ще три хвоста. Від шести годин рибалки все сильніше відчував біль у спині, мабуть пора «зав’язувати», направляємось до автівки . В черговий раз приманки від Dragon підтвердили, що не дарма займають місце у моїх коробках. По приїзду додому , зайшли з товаришем у кафешку, випили по склянці теплого глінтвейну та підвели підсумки нашого виїзду .

Всім добра та гарного настрою !


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 23 мар, 2016 Ср 23:18:16 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 фев, 2015 Ср 2:32:11
Сообщения: 21
Откуда: полтава
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
харошая у вас рыбалка вышла)))и фото отчет зачёт!!!!ето Диканьский бам?????


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 24 мар, 2016 Чт 6:29:52 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
Ні, Горбатівка .
Був на Диканському бамі, за дві години жодного тичка, мовчало все і мормодррч не допоміг .


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 25 мар, 2016 Пт 19:30:54 

Зарегистрирован: 12 дек, 2011 Пн 20:52:26
Сообщения: 36
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
Не в обіду сказано, але Ваші півкільові щуки більше смахують на двохсотграмові олівці, а сам звіт серйозно попахує рекламою фірми Dragon. ІМХО.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Рыбалка в Полтаве
СообщениеДобавлено: 13 май, 2016 Пт 10:38:29 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
«Мікрушний Сет»

Щоб не втрачати часу попусту, вирішив після роботи побавитися з мікрухою. О 17.00 я вже був на водосховищі поряд з моїм селищем. З човном тягатися бажання не було, то вирішив порибалити з греблі. Водосховище має площу більше 100 Га, з берега можна порибалити лише з греблі, яка покрита бетонними плитами, інші берегові ділянки закриті густим очеретом, як показала практика минулих років, найкраще працювали краї (лівий та правий) . Збираю мікрушний комплект : Шимано Соарі Гейм до 4 гр. + Шимано Ререніум 2500S зі шнуром Варівас Авані лайт гейм 0,2 та флюром від Dragon Invisible 0,18 мм. і направляюся перевірити правий край. У продовж години заробив лише пару тичків, навіть «мормодроч» результатів не дав.
Потім змістився до лівого краю, на диво улюблені місця «фідерістів» були вільними, отже ніяких обмежень в ловлі не було. Ставлю 4гр. вольфрам та Кайтеч шед імпакт, на другому забросі , роблячи різкі підриви приманки, отримую упевнений тичок, хижак особливого опору не чинив, але були побоювання, щоб не зрізало флюр. Все було в нормі і мій флюр витримав знущання гострих зубів хижака. Перша щучка вже була в руках.

Изображение

Изображение

Не змінюючи тактики роблю наступні заброси. Знову «злий» тичок і чергова невеличка щучка відгукнулася на мою приманку, декілька фото і відпускаю маленьку підростати.

Изображение

Проаналізувавши ситуацію, стало очевидно, що риба атакувала приманку на неглибокій ділянці з трави, яка вже піднялася. Вирішую змінити приманку, ставлю салатового твістера DIVER 1,5" від Dragon , виконую невеликі підриви приманки з чирканням дна. Така подача приманка спрацювала, в подальшому мені принесла більше десятка невеликих «матросів».

Изображение

Коли покльовки на твістер припинилися, вирішив доловитись на даній точці за допомогою 2" Байтбрізовського Фіштейла в кольорі «лох». Ця приманка також була цікава для невеликого окуня. Рибалку можна було б продовжувати, але почав накрапати дощ, вирішую швидко покинути водойму, щоб не потрапити під зливу. В ході рибалки було зрозуміло, що з прогріванням води та з розростанням трави хижа риба підійшла ближче до берегової лінії та почала займати «діжурні» місця у водяних заростях.

Изображение

Изображение

Всім добра та гарного настрою ) .


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.