Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1770 ]  На страницу Пред.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 118  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 23 сен, 2016 Пт 20:42:53 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 дек, 2012 Чт 22:31:51
Сообщения: 1065
Откуда: Харьков - Город воинской славы, Одесская
Благодарил (а): 3146 раз.
Поблагодарили: 1424 раз.
Я Печенежские просторы - со спином на неделе посетил,
Цветущих, мутных вод масштабы оценил.
Рыбачил с другом, вместе от забот мы отдыхали.
Чаёчек, кофеёчек пили и колбаску наминали.
Погодка надцать раз на дню менялась,
То дождик шёл, а то нам солнце улыбалась.
Поклёвок было мало, но пятнистую видали,
Вот как-то так в четверг мы отдыхали…

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

PS. А ВОТ ТАК БЕДНЫЕ БОЯРЕ ДОБЫВАЮТ СЕБЕ ПРОПИТАНИЕ...

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 25 сен, 2016 Вс 16:14:26 

Зарегистрирован: 14 дек, 2012 Пт 8:17:23
Сообщения: 304
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 33 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
За последнее фото отдельное Спасибо! Посмеялись от души! Может кто-то, кого-то узнает и пристыдит!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 12 окт, 2016 Ср 12:27:59 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек, 2011 Сб 21:50:03
Сообщения: 135
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
«Феєричний реванш»

Рішення про поїздку на Печеніжську дамбу було прийнято відразу ж після закінчення літнього чемпіонату Харківської області на цій водоймі, учасникам нашої команди «TEAM DRAGON» дуже сподобалась дана водойма, то були найкращі виїзні змагання у яких мені довелося прийняти участь. Час від часу я намагався знайти яку-небудь інформацію по даній водоймі, для мене було приємним сигналом коли наші товариші з ФРСХО на Полтавських змаганнях повідомили , що ситуація на водоймі не змінилася, рибка є, але дальше відійшла від берега.
Виїзд до місця проведення змагань було заплановано на п’ятницю, того дня я на годинку раніше відпросився з роботи, заздалегідь зібравши рибацький реквізит, все швидко погрузив до авто і з великим нетерпінням чекав на дзвінок від «сокомандника» Юрія, який традиційно саме в день поїздки плідно працював. Нарешті о 18.00 ми з Юрієм вирушили до м. Полтава, оперативно забрали Андрія і стартонули до Харківської землі. Пересікши границю Харківської області нас накрила щільна злива, зробивши декілька coffee breaks, поповнивши запаси продуктів, ми швидко наближалися до Печеніжської дамби. Майже о півночі ми заселилися в номер на базі відпочинку «Єллат», де проживали майже всі у часники змагань. Далі у команди «TEAM DRAGON» була майже безсонна ніч, підготовка приманок, монтажів та іншої снаряги, під «романтичний» шелест гачків у коробці та пачок від силікону мені вдалося поспати навіть 40 хв.
Далі підйом, ранкова кава, реєстрація, урочисте відкриття, жеребкування… Цього разу мені випав жереб по зонах : А, В, С, з огляду на це в тур з собою взяв два комплекта: лайт Дайко Декстер 88” до 10 гр. + Шимано Ререніум 2500S з неперевершено гладким шнуром Dragon Braid 0,06 мм., що виготовлений корпорацією Toray та мікруху Шимано Соарі Гейм до 4 гр. + Шимано Наскі 2000S з 0,04 нанофілом . Оскільки головною рибою на якій можна було робити результат був окунь то тактика ловлі була досить проста : збір активної риби «під ногами» на активні приманки, потім на пасивні і перехід на дальню дистанцію з роботою за аналогічною схемою. У першій годині першого туру я стартував 27, обираю сектор біля Книша Сергія, з третього заброса на фіштейла ловлю першого окунька і в подальшому роблячи заброси в ту саму точку добираю під 500 гр. риби. Через 30 хв. ближня дистанція затихла, беру лайт і перевіряю дальню дистанцію, на карамельного твістера Dragon DIVER 1,5" ловлю пару окуньків, так з надією, що ще підійде окунь вирішив не змінювати сектор, за результатом першої годони у моєму садку було 13 окунів масою 678 грам. В другій годині також стартую з початку зони, не змінюючи тактики поступово набирав бали, змінюючи сектора, це дало мені в копілку 8 риб і 393 гр.. Останню годину третього туру ковиряв «мікрухою», я розумів, що на водоймі працює попередня «тема», перед стартом туру для себе вирішив, що у кожному часі потрібно ловити більше 300 гр. риби і за тур подолати «кілограмову» позначку – і буде «щастя»! За третю годину доловив 278 гр. риб, тобто результат за перший тур змагань склав – 1349 гр., я його попередньо оцінював як 3-й. У моїх колег по команді : Юра в зоні В 15-й (1073 гр.), Андрій в зоні С 12-й (1116 гр.) . Поспілкувавшись з колегами було вирішено що на водоймі ситуація не змінилася приманки працюють ті самі, головне найти рибу і правильно їй подати приманку.
У другому турі мене чекала зона В, стартую другим, займаю вільний сектор у середині зони, пориви вітру поступово зростали та явно були більші за 10 м/с, вирішив взагалі не «паритись» з мікрухою, працювати тільки лайтом і тільки дальня та середня дистанції, короткі ривки з протяжками в переміну з різкими підривами поступово приносили свої результати. Оскільки у секторах по центрі зони була риба, я вирішив в подальшому рибалити у цих секторах і періодично контролювати обстановку по краях зони, по приманках працювали перевірені твістера Dragon DIVER 1,5", поляріси та фіштейли. У цьому турі стабільного темпу по 300 гр. і більше в кожному часі я не зміг досягти, то за другий тур у моїй копілці було 758 гр. і сьоме місце в зоні . на цих змагання для себе головним приорітетом визначав результат командний , а не особистий, бо останнім часом мене переслідувала проблема третього туру, в якому я «зливав» результат чим підводив команду. Отже до третього туру потрібно було добре підготуватися. І в цьому мені допомогли товариші з нашої федерації, за що я хотів би висловити їм слова щирої вдячності. Мені було зрозуміло, що в зоні С риба стоїть перед плитами або максимально далеко. Вибігавши два тури першого дня змагань, вимучені, та сонні ми відправилися до номера на відпочинок. До туру я підготував по парі монтажів 8гр. , 6 гр. , 2 гр. та 1,5 гр. . Трохи підкріпившись, прийнявши по пару чарочок заспокійливого коньяку, ми швидко «відбилися» .
У другому турі всіх спортсменів «матінка природа» випробовувала на здатність ловити в умах сильного поривчастого вітру, а з ранку погодні умови змінилися на сильну зливу з грозою, з міркувань безпеки організатори були змушені перенести старт третього туру на півтори години, додатково було оголошено спортсменам про можливість переходу по секторах із рибою. При підготовці до туру я вдягнув не промокаючий костюм, взяв коробку для монтажів, шість пачок силікону і два комплекти снастей (лайт та мікруху). Умови ловлі в зоні С були занадто екстремальні, злива, слизькі круті плити не давали змоги концентруватися на ловлі, постійно турбувався за власну безпеку, щоб не травмуватися чи не звалитися у воду. В першому часі мені випав старт у першій десятці, бажані три перших сектора зони С я зайняти не зміг, то став до шостого сектору. З другого забросу я дістав першого окунька, я розумів, що риба у секторі є то треба було її швидко зібрати, після 30 хв. першого часу покльовки поступово припинилися. По результатам першого туру у моєму садку було 14 окунів масою 588 гр. це був відмінний страрт, більше було тільки у мого товариша з ПОФРС Запари Михайла, Другу годину починав з того ж сектору, взяв окуня, але сектор мовчав, я вирішив швидко переміщуватися по зоні, спробував сектора у середині зони, там також тиша, швидко перемістився у перед останній сектор, там відразу знайшов активного окуня і до кінці часу трохи доловився , за другу годину мені вдалося вмовити 5 окунів вагою 290 гр., але були спортсмени , в яких був кращий результат, та він був менший за сумою двох годин , я розумів, що в зоні у мене кращий результат і в останній годині мені не можна було «розслабляти булки )))». В третій годині на лайт ставлю 2 гр. і слаг, розумію щоб не втрачати час на зміну приманок, потрібно буде швидко обловлювати сектори. Стартую з перед останнього сектору і добираю пару окунів, переміщаюся на пару секторів у ліво, знову добираю пару окунів, тиша, знову переміщаюся, ще пара окунів. Я розумію що з поставленою метою я справився, 300 гр. риби у моєму садку вже є, отже позначку в 1 кг. За тур я подолав. Так у третій годині мені вдалося зловити 6 окуньків вагою 309 гр., сума за третій тур складала 1187 гр. і це беззаперечне перше місце в зоні. Повертаючись до лагеря ми з товаришами підрахували, що в мене сума місць 10 і це серйозна заявка на призи у особистому заліку !
Далі був перекус і підготовка до бліц-туру. Дощ закінчився, судді оголосили список учасників на бліц-тур , я був задоволений, що мій колега по команді Мироненко Юрій також зміг вибороти можливість приймати участь у бліц-турі . Оскільки бліц проводився у зоні В, то я вирішив взяти лише лайтовий комплект, я був впевнений, що за допомогою неймовірно гладкого шнура шнура Dragon Braid 0,06 мм. я зможу робити дальній заброс і приманка буде дуже швидко тонути на дно, що дасть можливість швидко обловлювати перспективні ділянки акваторії. У бліці мені випав дев’ятий старт, спортсмени, що стартували раніше всі направилися у кінець зони до камиша, лишивши вільними сектора по центру зони, я зайняв сектор той що і хотів. Дальня дистанція мовчала, але коли я підвів приманку на 6 гр. вольфраму за 10 метрів до берега відразу заробив покльовку і успішно дістав першого окуня, далі була серія забросів у ту саму точку і ще п’ять окунів були доставлені у садок, передостанньому окуню таки вдалося звалитися з гачка і не потрапити до садка. Після половини туру до берега підійшло стадо товстолоба і відігнало окуня та ще й позбавили мене чотирьох вольфрамових важків. Не дочекавшись закінчення бліц-туру ми вже знали результати змагань, які були викладені на форумі ФРСХО, я знав що взяв золото особистого заліку, ця завчасна новина потопила всю інтригу, я розслабився і вже не зміг доловитися, як з’ясувалося з результатом приблизно у 390 гр. я був за крок до перемоги у бліц-турі.
Цього разу на Печеніжській дамбі спрацювала «Полтавська тема», був феєричний реванш, мені вдалося вперше вибороти золото у особистому заліку на виїзних змаганнях високого рівня. На цих змаганнях наша Полтавська федерація була представлена 16-ма учасниками, які були сформовані у чотири команди. Вітаю команду «CRAZY FISH - POLTAVA» за високий результат та завойоване срібло командного заліку, нашій команді «TEAM DRAGON» не вистачило зовсім трішки до бронзи, але я впевнений, що ми реабілітуємось і підготуємось до наступних змагань.
В завершення хотів би сказати слова вдячності, організаторам, учасникам та спонсорам змагань за відмінну організацію, теплий прийом, запеклу боротьбу та чудові призи ! Спортсменів з ФРСХО вважаю флагманами у риболовному спорті, мені завжди приємно брати участь у заходах такого роду, переймати передовий досвід та спостерігати за високою майстерністю хлопців. Також не можу залишити поза увагою своїх колег з Полтавської федерації, я вважаю, що досягнення таких високих результатів є результатом росту нашої майстерності та справжньої командної роботи, коли відчуваєш підтримку від колег можна досягати самих високих цілей !

Изображение[/url]

Изображение[/url]

Изображение[/url]

Изображение[/url]

Изображение[/url]

Изображение[/url]

Изображение[/url]


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2016 Вс 11:02:42 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 июл, 2010 Чт 17:07:16
Сообщения: 117
Откуда: Kharkov
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 20 раз.
Был в пятницу. Погода - прелесть. Без ветра и, видимо поэтому, почти без клёва.. За весь день 5 поклёвок на минимальную огрузку. Все чётко на фарватере. Бровки пустые.
Обрабатывал несколько стай бели на предмет караулящих зубастых - тишина.
2.5кг + 1.5кг, пару сходов и пощупываний силикона.
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 06 ноя, 2016 Вс 11:31:10 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 май, 2007 Пт 14:12:49
Сообщения: 1956
Откуда: Харьков, "Восточный"
Благодарил (а): 382 раз.
Поблагодарили: 1318 раз.
наслушавшись, что в верховьях печенежского ловится судак, не выдержал и рванул несмотря на погоду, а она оказалась очень даже ничего, разве что ветер боковой (не вдоль русла всмысле)
судака так и не нашол. с обеда переключился на пятнистую.
и она поклевывала.
самая большая - две до полтарушки, остальное с десяток докилушек
Изображение
Изображение
вся рыба отпущена

С&R

из негатива: тролли просто за..бали :evil: , ты находишь точку, выставляешся, а они тупо прут как ни в чем не бывало мимо тебя вплотную со стороны заброса, цепляя твой шнур (нарочно не выматывал) , потом по 10 минут распутывали - дебилы ох..ели просто..
конечно же не все подряд, были и адекватные, которые обходят тебя за ранее со спины - и никто никому не мешает (РЕСПЕКТ ТАКИМ).
да и гребут на куканы все подряд при этом сетуя что "...нормальной щуки нет.." - для а где ж ей взяться??? - ничо не меняется :(


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 06 янв, 2017 Пт 16:24:14 

Зарегистрирован: 14 мар, 2011 Пн 0:01:27
Сообщения: 703
Откуда: Харьков, Восточный
Благодарил (а): 346 раз.
Поблагодарили: 69 раз.
Уважаемые друзья !
Кто слышал о случае прошлого года, примерно по времени октябрь-ноябрь, как в один день прокололи колёса на пяти-десяти машинах, владельцами которых были только спиннингисты?
Дело было на Артёмовский дамбе. Хотелось бы понять на сколько правдивая информация!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 07 янв, 2017 Сб 21:33:52 
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 июл, 2005 Пн 13:03:02
Сообщения: 25895
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 5072 раз.
Поблагодарили: 10041 раз.
vulkan писал(а):
в один день прокололи колёса на пяти-десяти машинах, владельцами которых были только спиннингисты?
Дело было на Артёмовский дамбе.

На Артёмовской дамбе машины обычно ставят там, где ловят. Дамба вся открыта и просматривается. В это время там всегда людно. Кто может покуситься на машину на глазах у хозяина, д а ещё и прилюдно?! Думаю - это не более, чем слухи.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 07 янв, 2017 Сб 22:19:09 

Зарегистрирован: 14 мар, 2011 Пн 0:01:27
Сообщения: 703
Откуда: Харьков, Восточный
Благодарил (а): 346 раз.
Поблагодарили: 69 раз.
Zerger писал(а):
vulkan писал(а):
в один день прокололи колёса на пяти-десяти машинах, владельцами которых были только спиннингисты?
Дело было на Артёмовский дамбе.

На Артёмовской дамбе машины обычно ставят там, где ловят. Дамба вся открыта и просматривается. В это время там всегда людно. Кто может покуситься на машину на глазах у хозяина, д а ещё и прилюдно?! Думаю - это не более, чем слухи.

Источник точно не знает, может это и не на Артёмовской было. Утверждает, что машин до десяти было и что только спиннингистам досталось. Я сказал, что если б такое было, шумиха бы и до форума дошла, а мне ответили, что кому это надо. Я не верю в это, но хочу убедится, чтобы понять насколько источник достоверен. Кто нибудь что-то подобное слышал? :)


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 07 янв, 2017 Сб 23:36:23 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 28 сен, 2014 Вс 22:35:16
Сообщения: 59
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 82 раз.
Поблагодарили: 17 раз.
Было одно сообщение в ветке Рубежное где-то в сентябре-октябре, однако, если бы это был реальный факт, то возмутил бы многих. Были бы фото, видео с места событий. Да и порча личного имущества - это уже статья, так что информацию можно лишь воспринимать в виде ОБС.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 8:42:53 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 июн, 2011 Вт 7:55:26
Сообщения: 1554
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 145 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
vulkan, колеса на машине (4шт) и (2шт) на лафете, пробили моему кенту, и рядом стояла Таврия, ей тоже пробили 4 колеса, и ещё Туксон пострадал в тот день, тоже минус 4 колеса. Дело было не на Артемовской дамбе, а недалеко от неё.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 9:25:18 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 янв, 2017 Сб 10:42:48
Сообщения: 4
Откуда: Воркута
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
mulT.RUS. писал(а):
vulkan, колеса на машине (4шт) и (2шт) на лафете, пробили моему кенту, и рядом стояла Таврия, ей тоже пробили 4 колеса, и ещё Туксон пострадал в тот день, тоже минус 4 колеса. Дело было не на Артемовской дамбе, а недалеко от неё.

И как вы отомстили за это ?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 9:33:05 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 июн, 2011 Вт 7:55:26
Сообщения: 1554
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 145 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Месть-это блюдо, которое подаётся холодным.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 9:51:20 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 янв, 2017 Сб 10:42:48
Сообщения: 4
Откуда: Воркута
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
mulT.RUS. писал(а):
Месть-это блюдо, которое подаётся холодным.

Но не вздумайте прощать,поскольку за такое надо мстить,причём очень сильно. А то на голову браки вам вылезут и будут дальше делать свои грязные дела.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 11:36:50 

Зарегистрирован: 14 мар, 2011 Пн 0:01:27
Сообщения: 703
Откуда: Харьков, Восточный
Благодарил (а): 346 раз.
Поблагодарили: 69 раз.
mulT.RUS. писал(а):
vulkan, колеса на машине (4шт) и (2шт) на лафете, пробили моему кенту, и рядом стояла Таврия, ей тоже пробили 4 колеса, и ещё Туксон пострадал в тот день, тоже минус 4 колеса. Дело было не на Артемовской дамбе, а недалеко от неё.

Значит такое было, но с меньшим количеством машин, а может это совсем не тот случай. А, Вы, в тот день кому-то "дорогу перешли" ?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Печенежское водохранилище
СообщениеДобавлено: 08 янв, 2017 Вс 11:46:47 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 июн, 2011 Вт 7:55:26
Сообщения: 1554
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 145 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Я в тот день на рыбалке не был, был мой товарищь, который спокойно отловил весь световой день, выплыл на берег а тут такая картина...и рядом таврия тоже с 4 пробитыми колёсами. Был ещё и Туксон, как оказалось раньше вышел на берег. Промудохались пацаны до 21-30 на Печенежзкой вулканизации. P.S. Не знаю, кто кому и что перешёл, знаю одно , мой кент никаких сетей не резал, рыбу не доставал... на .уя пробивать колеса, причём все, мне не понятно до сих пор.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1770 ]  На страницу Пред.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 118  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 56


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.