Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1318 ]  На страницу Пред.  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 88  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 18 окт, 2016 Вт 22:33:15 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21 ноя, 2014 Пт 18:14:17
Сообщения: 15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
ukraoleg писал(а):
Вот моя обнова)
Опаньки! Узнаю руку мастера :wink: Приезжай на историческую родину, мне напарник на ноябрь нужен...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 02 ноя, 2016 Ср 10:30:54 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 фев, 2008 Сб 16:09:48
Сообщения: 1340
Откуда: Харьков, Научка
Благодарил (а): 177 раз.
Поблагодарили: 63 раз.
Zynchak писал(а):
Smolik писал(а):
Ейредж не кидючий? Ну ну.... Правильно вгружаєш бланк і ох...єш від дальності.

З приманками 2,5-4гр не кидучий, можливо в мене просто техніка не така, я не вкладаюся двома руками силою, я люблю акуратно працювати щоб точність була до сантиметра під кущик і т.д.

Думаю у вас с техникой все нормально, и катушка идеально подходит под вашу технику, палка конечно нужна чуть живее. Если вы работаете такими весами может стоит попробовать что то из волков типа 692XUL до 7-и и грузится и кидает легко и не напряжно, окуням губы не рвет да и судака килушного паркануть можно.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 16 дек, 2016 Пт 6:00:06 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Приехала катюня
Причем на Синапс БФС стала, как родная. Жаль, только воды жидкой нету...

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 16 дек, 2016 Пт 9:16:00 
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 июл, 2005 Пн 13:03:02
Сообщения: 25895
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 5072 раз.
Поблагодарили: 10041 раз.
Smolik писал(а):
Приехала катюня
Причем на Синапс БФС стала, как родная. Жаль, только воды жидкой

Ромчик, поздравляю с обновкой!
Смотрится здорово! Интересно будет узнать - на что способна?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 16 дек, 2016 Пт 20:09:43 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Серый, спасибо! Как только плюс - обязательно обкатаю. Расскажу свое мнение и сваяю небольшой обзор. Катуха однозначно стоит внимания


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 16 дек, 2016 Пт 20:35:41 

Зарегистрирован: 15 мар, 2014 Сб 18:43:24
Сообщения: 18
Откуда: Павлоград
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Smolik писал(а):
Приехала катюня
Причем на Синапс БФС стала, как родная. Жаль, только воды жидкой нету...

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Добрый вечер. Убедительная просьба, если возможно, замерять размеры шпули; диаметр, длину шпули и длину оси.
Заранее спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 17 дек, 2016 Сб 12:31:37 
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 июл, 2005 Пн 13:03:02
Сообщения: 25895
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 5072 раз.
Поблагодарили: 10041 раз.
Smolik писал(а):
Серый, спасибо! Как только плюс - обязательно обкатаю. Расскажу свое мнение и сваяю небольшой обзор. Катуха однозначно стоит внимания

Рома, а что за катуха? Не нашел такой. Или на фото ты её уже модернизировал?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 17 дек, 2016 Сб 12:47:38 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Zerger писал(а):
Smolik писал(а):
Серый, спасибо! Как только плюс - обязательно обкатаю. Расскажу свое мнение и сваяю небольшой обзор. Катуха однозначно стоит внимания

Рома, а что за катуха? Не нашел такой. Или на фото ты её уже модернизировал?


Не, только шпулю взял дополнительную
http://ali.pub/trzw5


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 апр, 2017 Ср 14:11:42 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13 мар, 2008 Чт 17:18:17
Сообщения: 515
Откуда: Харьков м Киевская
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 113 раз.
Обновился и я ....немножко
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 апр, 2017 Ср 15:09:42 
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 июл, 2005 Пн 13:03:02
Сообщения: 25895
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 5072 раз.
Поблагодарили: 10041 раз.
MURUK писал(а):
Обновился и я ....немножко

Юра, поздравляю!
Теперь осталось к ней сверхлёгкую шпулю подобрать и будет катушка на все случаи жизни - от микроколебалок до твичинга крупновобов.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 апр, 2017 Ср 16:14:33 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13 мар, 2008 Чт 17:18:17
Сообщения: 515
Откуда: Харьков м Киевская
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 113 раз.
Да я нашел шпулю на алиэкспрессе, такую как у тебя...позже закажу.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 апр, 2017 Ср 18:09:24 
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 июл, 2005 Пн 13:03:02
Сообщения: 25895
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 5072 раз.
Поблагодарили: 10041 раз.
MURUK, таких как у меня уже нет - у меня шпуля первого поколения с коротким стаканчиком МагФорса и таким же коротким его ходом.
Сейчас в продаже уже 3-е поколение шпуль - у них тормоза получше. Не идеал, как хотелось бы, но лучше чем было - с самыми лёгкими приманками будет проще справляться.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 10 май, 2017 Ср 14:45:44 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Ну що ж, як обіцяв, напишу великий звіт про декільки нових снастей для себе.
Дякуючи Івану Самойлову, обзавівся я надцікавим прутиком передсерійним: Favorite Synapse BFS Limited SYSBF-762M у довжині 2,29м та з тестом 5-18гр.

ИзображениеИзображение

Взявши його в руки, видався соплею, живий, на перший погляд видалося, що по верху там 18 грамами й не пахне. Проте, оснастивши його, продівши шнур у кільця, причепивши приманку, палочка отримала ідеальний джиговий кінцевий стрій (привіт усім, хто прути "на потрях" в магазинах оцінює).
Дуже легенький, з правильним строєм, сухий, чутливий і дуже кидючий. А якщо, ще й подивитись на те, що довгих лайтово-джигових прутів у серійному виробництві можна перерахувати на пальцях однієї руки, то їй взагалі ціни немає.
Якось все ж скептично поставився до надійності бланка спочатку, такий легенький, до 10гр головку кидати було дуже комфортно, далеко і силовим, а ось 12гр+3" (для еталону візьмемо за 3" та 2" Keitech Swing Impact в подальшому, бо ним ловлю найчастіше) було страшнувато. Проте, половивши десь з місяць, наприкінці літали вже силовим 14гр+3". 16гр теж можна, але бланк вже валиться. Та й підривом ловити верх для мене ставлю 12гр+3".

ИзображениеИзображение

По нижньому тесту - 5гр+2", причому на викиді метрів під 40, на піщаному дні все чітко в руку. На мулистому дні - по кінчику.
Тепер по рибі: покльовку 100гр окуня чути на самому викиді дуже чітко, дрібноту бланк не зливає. Взимку зловивши щучку 1700гр на течії поряд з корчами, патик не дав їй жодного шансу, просто тримаєш його на місці, вона давить, а бланк просто повертається сам назад, викачуючи її. Просто кайф.

ИзображениеИзображение

Про покльовки щуки та тички судака я взагалі мовчу. Просто удар током.
Що ще сказати, хоч від вобів я відійшов, по верху, як на мене - 80 Jackall Squad Minnow. Та й довжина патика все ж не для твіча. Тут коротше треба.

ИзображениеИзображение

Спочатку подружив її з Daiwa Px68L з мілкошпулею, чесно сказати, катушка 160гр вагою, ще й маленька ну ніяк не в"яжеться на 76-й прут. Саме тому ідеально встала Daiwa Tatula CT100HL вагою 205гр з мілкою шпулею. До цього додалася ще й шпуля діаметром 34мм на відміну 31мм на Піксі. Тут комплект і відкрився. До цього я нічим так далеко кидати не міг і навіть не мріяв.
І, насамкінець, трохи ще про стрій патика: на закиді гнеться весь бланк як параболик, проте на проводці стає щось між фастом та екстрафастом. Просто бомба! Однозначно рекомендую прутик усім, коли він з"явиться в серії!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 11 май, 2017 Чт 12:47:23 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
І ще один цікавий патик, дякуючи доброму другу – Major Craft N-One NSL-782T з тестом 2-15гр.

ИзображениеИзображение

На самому початку він призначався іншому товаришу, та щось не зрослося, а цю паличку з рук я випустити вже не зміг… Особлива подяка Володі Полякову та магазину spinninglife.ua, який завжди порадить правильні снасті!

ИзображениеИзображение

Паличка по жилці до 12 фунтів, шо дуже добре видно по комлю, який практично не гнеться. Стою такого я ще не бачив. Вона мені нагадала Major Craft Volkey VKC-692XUL/BFS, який взяли й розтягли до довжини 2,34м. Дуже жива верхня половина з міцним комлем.

ИзображениеИзображение

Щодо реального тесту: низ без питань відповідає дійсності – 2гр (якщо це дозволяє катушка, до речі, моя Tatula CT 100HL з китайською шпулею справляється з коле балкою 2гр на ура.) Верх – ну не сказав би я про 15гр. Кидати можна, але через живу вершину кінчик підвалюється на проводці, підриває десь 4-м ранінгом. Комфортно – 10гр+3-дюймовий Keitech Swing Impact. Коли діло доходить до мого улюбленого Jackall DumDumHog 3”, то тут верх 8-9гр по свинцю. Радує те, що вкладуватись немає сенсу на таких вагах, прут плюс катушка випльовує приманку ну дууууже далеко.

ИзображениеИзображение

Чутливість: на піщаному дні в руку від 3,5гр, 3 грами по кінчику у безвітряну погоду. Покльовка окуня трохи більше пальця дуже відчутно. Дякуючи живому кінчику, мілкого окуня губи не рве і не зливає, хоча іноді покльовку окуня можна зплутати з судаком і підсікти так, що окунь на декілька сантиметрів стане довшим))))

ИзображениеИзображение

Судачка треба сікти з усієї сили, знову ж через живу вершину, у даному випадку вмикається дві третини бланка.
Кільця – Фуджі Сік в нержавійці, револьверна розстановка. Не було у мене палок з револьверкою, якось скептично ставився до них. Але то були лише стереотипи.
Щодо дальності кидка: як сказав Тимур, катапульта! Стандартно по Ворсклі з невеликою течією ловлю вагами 5-7гр плюс 2-3 дюйми. Reins AX Crow Mini 2” не дуже летюча приманка, проте мені тих 40м вистачає за очі. Зате, коли на 5-6гр причепиш Keitech Swing Impact 2” – ой літає…..!

ИзображениеИзображение

От десь такий невеличкий звіт видався. Крута палка, дуже крута, після не одного десятка прутів, що пройшли через мої руки, здивувати мене важко, але ця – одна з небагатьох, що конкретно зачепила.

ИзображениеИзображение

Від себе – ідеальний прут для пішої риболовлі по річках з невеликою течією, для тих, хто хоче взяти з собою одну паличку під джиг з реальним комфортним тестом 3-10гр (за необхідності можна і 2гр плюс приманка).
Легка, дууууже кидюча, чутлива, надійна – що ще треба, щоб отримати справжній кайф від риболовлі?

ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 12 май, 2017 Пт 10:40:07 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 фев, 2017 Ср 18:44:08
Сообщения: 88
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 6 раз.
Smolik, СПАСИБО! Ты дополни, пожалуйста, для полноты картины, и напиши, как эти палки в сровнении с чем то популярным, например LES76MLXF.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1318 ]  На страницу Пред.  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 88  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 31


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.