Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 275 ]  На страницу Пред.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02 фев, 2022 Ср 16:09:11 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2007 Пн 15:28:56
Сообщения: 1331
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 2057 раз.
Поблагодарили: 1313 раз.
Forwarder писал(а):
Справа в тому,що судак особливо не панькається коли харчується.В шахту і ходу А коли видурньовується то і шнур з його мегачуйкою не допомагає
Если подходить к вопросу с такой позиции, так нет смысла и деньги транжирить на эксперименты с флюром.
Вариант относительнго недорогого флюрика с подходящей размоткой по 50 метров - BERKLEY TRILENE.
Я пробовал ловить этим флюром 0,23 мм на приманками до easy shiner 4 с головками до 10 граммов, жёсткий спиннинг до 30 г. Ловил мелких судачат до 500 граммов. Вылет был не больше 30 метров (спиннинг с безинерционной катушкой).
Падение приманки на дно нужно отслеживать визуально. Поклёвки чувствовал.
С таким же флюром 0,20 мм приманка летела дальше, разумеется, на выбросе чувствительность снасти к поклёвке хуже. И подсечь судака почти не получалось, даже очень жёстким спинннигом.

Предполагаю (не пробовал), чтобы подсекать увереннее, на приманки толщиной до easy shiner 5 с головками до 16 г, более крупного судака, достаточно BERKLEY TRILENE диаметром 0,28-0,3 мм.

Флюр для ловли судака применяется, когда судак осторожничает. Бывает (не всегда, конечно), что на шнуре не клюёт, а на флюре есть поклёвки. Причины объяснять слишком долго - физика + биология.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев, 2022 Ср 21:53:33 

Зарегистрирован: 17 ноя, 2011 Чт 19:00:36
Сообщения: 50
Откуда: Киев
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 5 раз.
EEE писал(а):
Forwarder писал(а):
Справа в тому,що судак особливо не панькається коли харчується.В шахту і ходу А коли видурньовується то і шнур з його мегачуйкою не допомагає
Если подходить к вопросу с такой позиции, так нет смысла и деньги транжирить на эксперименты с флюром.
Вариант относительнго недорогого флюрика с подходящей размоткой по 50 метров - BERKLEY TRILENE.
Я пробовал ловить этим флюром 0,23 мм на приманками до easy shiner 4 с головками до 10 граммов, жёсткий спиннинг до 30 г. Ловил мелких судачат до 500 граммов. Вылет был не больше 30 метров (спиннинг с безинерционной катушкой).
Падение приманки на дно нужно отслеживать визуально. Поклёвки чувствовал.
С таким же флюром 0,20 мм приманка летела дальше, разумеется, на выбросе чувствительность снасти к поклёвке хуже. И подсечь судака почти не получалось, даже очень жёстким спинннигом.

Предполагаю (не пробовал), чтобы подсекать увереннее, на приманки толщиной до easy shiner 5 с головками до 16 г, более крупного судака, достаточно BERKLEY TRILENE диаметром 0,28-0,3 мм.

Флюр для ловли судака применяется, когда судак осторожничает. Бывает (не всегда, конечно), что на шнуре не клюёт, а на флюре есть поклёвки. Причины объяснять слишком долго - физика + биология.

Якщо Ви уважно читали мої пости,то Ви б мали помітити,що флюр Санлайн бейсік 16 лб я буду купувати в любому випадку для повідців на бородку.То ж я не переймаюсь куда подіти ту частину флюрика яка буде намотана на стіз для дослідів :)
Стіз,на який я буду мотати флюр, в мене стоїть на Дайко агрешн,6,6 басовичок і працюю я цим комплектом виключно з човна.В основному знаходжу судака в корчах та глиняних брівках з полями мушлів.Шнур помирає дуже бистро і після такої рибалки я відрізаю по 2-4 а то і з 10 метрів шнура.Бо він такий посатаний,що якщо буде трофей то його одразу і не буде.А от флюр не сатається так швидко да й амортизує додатково.Я в минулому сезоні знайшов винуваться сходів судака та й щуки-так звані по типу корейські Кумхо подвійні гачки.Такого китайського шлаку я ще не бачив.Зараз закуплюся якісними гачками та й потому.
Ну а от з берегу на судака я буду використовувати шнур.Там інші навантаження і варіанти проводок.От там флюрік як основний мені точно не потрібен.
Так що не бачу перепон,"під лежачого пяницю горілка не тече" :D будем самостійно петляти поміж граблів. :)


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 фев, 2022 Вт 18:50:23 

Зарегистрирован: 17 ноя, 2011 Чт 19:00:36
Сообщения: 50
Откуда: Киев
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 5 раз.
Так от,відбулися сьогодні випробування флуорокарбона Sunline Basic FC 16Lb в якості основного.На шпулю було намотано його десь 85 метрів.Тестував не з човна а з берега.То ж піддослідні; вудка Daiko Agresion 6.6ML до 14 грамів (не дивуйтеся,вона нормально працює з 25+сілікон 4"),котушка Daiwa Steez 100HL(стокова шпуля),оснастка "чебураха" 20 грамів та 4 дюйми сілікон.
Результати такі; Літає офігенно,десь на 15 відсотків далі за шнур.Ніяких неприеємностей у вигляді петель чи бороди нема але хочу попередити що початківцям буде тяжко потоваришувати з флюріком.Виліт тихий,підмотка тиха.Відчуття "гумки від панталонів" присутнє але не заважає робити проводку.Чутливість впала десь відсотків на 10,хоча забагреного бичка сантиметрів так зо пять відчув моментально.Так що кільця в Daiko Agresion та глибока шпуля в Daiwa Steez 100HL стали в нагоді при користуванні флюріком.
І звісно головне в комфорті-за всю рибалку я ні разу не витер руки ганчіркою,вони були сухі всю риболовлю !!!Сухі,Карл,вони лишилися сухі :)
За сам піддослідний Sunline Basic FC 16Lb -слабуватий він,здається що 16 лб. на вузлах він не тримає.Скоріш за все процентів 70 від заявленого а може й менше.Тільки з ціеї причини потрібно шукати пристойний флюр.
Отже,враховуючи результати тесту,можу сказати що флюр цей не жорсткий,памяті майже немає і може використовуватися на бейткастерах з одним обмеженням-відсутність зацепів та гострого абразиву.
Так то ж зараз маю потребу у компетентній (поради з свого досвіду) допомозі в підборі флуорокарбона з видатними характеристиками по міцності та стійкості до абразиву, все ті ж 16лб.
З повагою,....


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 июн, 2023 Ср 23:38:44 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 июн, 2020 Чт 21:02:47
Сообщения: 69
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 34 раз.
Поблагодарили: 41 раз.
https://youtu.be/36q9TWSypGA
пожалуй лучший ролик , который смотрел по поводу споров шнур/флюр за все время. просто и понятно


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн, 2023 Чт 0:01:40 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 июн, 2020 Чт 21:02:47
Сообщения: 69
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 34 раз.
Поблагодарили: 41 раз.
https://www.youtube.com/watch?v=36q9TWS ... LL&index=3
для тех у кого не работает прямая ссылка на видео


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 275 ]  На страницу Пред.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 46


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.