Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Катушка Piscifan HONOR 2000 та шнур Piscifan
СообщениеДобавлено: 13 май, 2017 Сб 20:01:55 

Зарегистрирован: 02 ноя, 2016 Ср 21:11:32
Сообщения: 20
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 95 раз.
Катушка з Китаю Piscifan HONOR 2000 та шнур Piscifan Ultra Tough BRAID 0.10 mm/10 Lb/275m . Перші враження.
Думаю багато риболовів вже чули про катушки Piscifan з численних обзорів, мені також стало цікаво протестувати продукцію даної компанії і виробники мені надали таку можливість приславши на тест катушку та шнур.
В комплектацію до даної катушки входить: катушка в неопреновому чохлі ,схема та коробка в якій це все знаходилось. Одразу дуже сподобався чохол, дуже приємний на дотик та доволі зручний, з двома секціями окремо на катушку та ручку.
Виглядає катушка стильно, чорний матовий корпус та алюмінієва шпуля з червоними елементами. Довга зручна ручка з кнобом із EVA, яка вкручується в катушку, що є великим плюсом як і в зручності користування так і для подальшого зменшення ймовірності виникнення люфтів в даному місці.
Хід катушки легкий та плавний, посторонніх шумів та стуків немає Корпус з вуглепластика, зібраний акуратно без дефектів. Шпуля та ротор надійно закріплені та зовсім не люфтять. Вага катушки 254 грами, і як показала моя вага виробник нас не обманув.
Кілька хвилин покрутивши, порозглядавши катушку вирішив намотати шнур Piscifan Ultra Tough BRAID січенням 0.10 мм в розмотці 275 м та з розривною нагрузкою 4.5кг. Витягнувши з коробки шнур я був розчарованим його товщиною, він був набагато грубший ніж я очікував, що звичайно буде негативно впливати на дальність закиду. Щодо розривної нагрузки то тут все в порядку, витримує заявлені виробником навантаження, до якості самого шнура також претензій немає.
Шнур уклала нормально як для своєї цінової категорії,проте якщо погратись із шайбами та взяти тонший шнур думаю можливо буде намотати набагато краще.
Більше про дану катушку зможу розповісти протестувавши її як слід протягом сезону.


Вложения:
Screenshot_53.png
Screenshot_53.png [ 1.27 МБ | Просмотров: 904 ]
Screenshot_51.png
Screenshot_51.png [ 1.26 МБ | Просмотров: 904 ]
Screenshot_50.png
Screenshot_50.png [ 1.29 МБ | Просмотров: 904 ]
Screenshot_49.png
Screenshot_49.png [ 1.08 МБ | Просмотров: 904 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Катушка Piscifan HONOR 2000 та шнур Piscifan
СообщениеДобавлено: 16 май, 2017 Вт 9:13:23 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн, 2011 Пн 9:42:12
Сообщения: 213
Откуда: Луцьк
Благодарил (а): 115 раз.
Поблагодарили: 23 раз.
А вони, що на тест безкоштовно висилають?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 37


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.