Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6200 ]  На страницу Пред.  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 22 янв, 2023 Вс 21:24:22 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 фев, 2018 Пн 21:36:19
Сообщения: 1449
Откуда: Харьков - Копенгаген
Благодарил (а): 455 раз.
Поблагодарили: 1049 раз.
NIKkoz писал(а):
Ну як сказати, цікаво там не у відео,а


Дядь Коля- всё херня!!!
Пака нету реального разбора катушки, всё выше сказанное не имееет значения!
"ТО- шники"и так понимают , что модельный ряд "переезжает на класс назад", или "на класс вперёд".
Кому как нравится...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 25 янв, 2023 Ср 0:53:52 

Зарегистрирован: 25 янв, 2023 Ср 0:45:04
Сообщения: 9
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Всем добрый вечер, ребят подскажите пожалуйста
Купил сегодня катушку себе Shimano Sedona 2500FI
,Отдать сразу на то ,или ловить ,а через год уже обслужить?
Я новичок камнями не бросаться!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 25 янв, 2023 Ср 7:09:29 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
Эдуард1977, ловить собі й кайфуйте. Думаю ви скоріше нову собі придбаєте чим у цієї виникне необхідність проведення ТО.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 25 янв, 2023 Ср 8:53:26 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 мар, 2010 Чт 11:07:22
Сообщения: 1651
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 28 раз.
Поблагодарили: 57 раз.
Эдуард1977 писал(а):
Всем добрый вечер, ребят подскажите пожалуйста
Купил сегодня катушку себе Shimano Sedona 2500FI
,Отдать сразу на то ,или ловить ,а через год уже обслужить?
Я новичок камнями не бросаться!
ТО катушек - процедура для лиц с фобиями либо для нерях. Или если деньги некуда девать. Правильно выше написали- сами поймете когда сделать нужно.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 25 янв, 2023 Ср 14:59:03 

Зарегистрирован: 25 янв, 2023 Ср 0:45:04
Сообщения: 9
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
К сезону готов)))


Вложения:
20230125_145751.jpg
20230125_145751.jpg [ 134.07 КБ | Просмотров: 3063 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 25 фев, 2023 Сб 17:02:11 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 дек, 2016 Пт 16:56:11
Сообщения: 90
Откуда: м. Вінниця
Благодарил (а): 41 раз.
Поблагодарили: 40 раз.
boomych писал(а):
Придбав на діджитакє місяці 4 тому Stella 22 c2500s щоб закрити ваги грам до 14-15
Якось з самого початку ось ця їх нова система з дуже повільним ходом шпулі не дуже сподобалась саме укладкою шнура, проте намагався не звертати увагу
Але за декілька рибалок катушка вже тричі скидувала петлі (Varivas Light Game 0.3 та Sunline Special SmallGame HG-PE #0.5)
Я б може й грішив на шнури, але до цього на Лувіас 20 2000s ті самі шнури за півроку не зробили жодної проблеми, навіть варівас #0.2 - все чудово
Намагався якось спровокувати ці петлі спеціально і є підозра, що при твічінгу легкими приманками навіть у слабкий вітер шнур лягає дуже погано без натягу.
Спеціально спробував у тих самих умовах Твін 11 с2000s та Лувік - шнур лягає норм

Тож питання: це в мене щось не те зі стелою чи ця проблема не тільки у мене?
сама стела працює без жодного стороннього звуку, візуально не побачив жодних проблем з катушкою

Сьогодні майже пів дня кидав '22 Stella c3000SDH. Як раз вітер 5-8 м\c був чи збоку чи у рило.
Навіть жодного натяку на сброс петель. Хоча після вашого поста, до своєї проби, я дуже занервув за те, як воно буде. Але на воді котушка показала себе бездоганно. Помітив як шнур після забросу, чи різкого руху при твічі гарно лягає на оту маленьку поличку-вушко, що вони пришаманили під роликом лісоукладача. І виходить що шнур не провісає, а стустившись на то вушко тримає, хоч і невеликий, але натяг. Ні разу н бачив, щоб шнур навіть мав натяк на слабу петлю. Завжди трималась паралельність намотці.
Шнур - YGK G-Soul Upgrade PE #0,6. Кидав - Megabass Vision OneTen 110SP та Mepps#3.

Мені теж незвично здивував такий повільний рух шпулі. Іноді здається, що вона зовсім не рухається туди-сюди, як звик на інших. :)
А ще як намотував шнур до рибалки котушка мене трохи злякала. Я їого досить плотно намотував, та при цьому котушка почала потріскувати. Я аж взопрів з переляку. Почав усе щупати, крутити ротором та роликом, біля вуха - тихо. А як намотую - воно потрескує, падло. :) Але це потрескування мені сдалося чимось знайомим. Тю! Точно так потрескували у мене деяки мультові котушки, коли плотно на них мотав шнур. і причина у тому дуже смішна. То шнур, за того, що ложиться майже паралельно попереднім моткам з легким хрустом продавлюється роздвигая них. Так і у цієї '22 Stella, за рахунок того що шнур ложиться дуже частими петлями трохи продавлювався, та соскакував з попердніх. То я сам дурний, бо занадто плотно шнур намотував. При перших забросах я навіть відчував, як той шнур виривається на волю. Але після декількох дальний забросів усе пройшло.
Доречі про заброси.
Мені здалося, що котушка на тому самому бланку ('15 Tiro Nuovo GONTS-792ML) кидає трохи далі, ніж '18 Stella, чи '14 Stella (Обидві 2500s) до того.
Може це саме за рахунок цієї новой частої намотки... Може за 3000 шпулю супротив 2500... А скоріш за все - за трохи більшу вагу котушки. Та при томому самому, моєму руху рукою - більша масса робить більш хльосткий та сильніший виліт снасті та кидає дальше. За що я більш тяжкі катушки і полюбляю. Вони самі кидають. Я і ця Stella.
І ще улюблена подвійна рукоятка, нарешті в мене є не тільки на мультах, а й на безінерціонці.:) Бо дуже люблю оті ледь помітні рухи зависшим у воді суспендером (І щука дуже любить), встромивши два пальця проміж лапок подвійной рукоятки, та потроху іх рухаючи. Одной лапкой, чи кончиком бланку у мене так делікатно не виходить.

Изображение
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3572915912990974&set=p.3572915912990974


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 27 фев, 2023 Пн 10:40:22 

Зарегистрирован: 02 окт, 2022 Вс 20:15:30
Сообщения: 26
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 29 раз.
Step_Vin писал(а):
Ні разу н бачив, щоб шнур навіть мав натяк на слабу петлю. Завжди трималась паралельність намотці.

Ну тут довго можна сперечатись. Я якийсь час думав, що то в мене був якийсь дефект з катушкою, вчора взяв у товариша нового Ваню 23 - там сама фігня.
Чи в мене руки не такі, чи може фази Луни впливають, але мені нерви важливіше)
Тому Стела 22 продана, замість неї взяв Ваню 19 - задоволений.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 27 фев, 2023 Пн 11:29:18 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
boomych А не було думки,після продажу Стели 22,ретельно змінити вектор/марку катушки? Тобто маю на увазі взяти той же Дайва Єкзіст?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 27 фев, 2023 Пн 13:21:06 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 дек, 2016 Пт 16:56:11
Сообщения: 90
Откуда: м. Вінниця
Благодарил (а): 41 раз.
Поблагодарили: 40 раз.
boomych писал(а):
Step_Vin писал(а):
Ні разу н бачив, щоб шнур навіть мав натяк на слабу петлю. Завжди трималась паралельність намотці.

Ну тут довго можна сперечатись. Я якийсь час думав, що то в мене був якийсь дефект з катушкою, вчора взяв у товариша нового Ваню 23 - там сама фігня.
Чи в мене руки не такі, чи може фази Луни впливають, але мені нерви важливіше)
Тому Стела 22 продана, замість неї взяв Ваню 19 - задоволений.

Та чому там сперечатись. Я вам вірю.
Може у вас таке вустрапилось, тому що ви кидали більш тонким та м'яким шнуром. А я більш товстим та жостким.
Доречі, десь місяць тому я форель ловив з '18 Stella. Тай при забросах почув, що щось хлопає... Глянув, а з шпулі, у буртика петля сторчить-телепається. Я причипився та вимотав до тої петлі. а там ще й вузлик. Я потягнув, а шнур геть відірвався. То був YGK Egi Metal #0.4, вже потріпаний часом. Але на форелі я так делако на робив закід. Та петля, з вузликом, була ще раніш придбана. Влітку ще, як головенів здалеку ловив...

Може ці нові `22 Stella не дуже гарно працюють з занадто тонкими шнурами, та легкими приманками. І навіть не сама котушка, а ота намотка в купі з тою поличкою-вушком. Не дарма їх у комплекті два постачається. Один вже встановлен, навроді як для шнура, а ще один, з більшим вирізом - для жорсткої леси. Може для більш токих шнурів має сенс встановити іншу поличку-вушко, з ще меншим вирізом, до ролика, чи з більшим плечем.
І вирізати його не складно самому, з пластикової картки. Він легко знімається та ставиться щелчком, як у кроштейні дужки дюрочку надавити.

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 27 фев, 2023 Пн 14:54:48 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 дек, 2016 Пт 16:56:11
Сообщения: 90
Откуда: м. Вінниця
Благодарил (а): 41 раз.
Поблагодарили: 40 раз.
Вибачаюсь, що таке велике фото чогось залізло... Давав з маленького, а воно щось...
Але таку саме картину, як на нижчий світлині, я неоднократно наблюдав і у себе на котушці, як шнур мав слабину. І вже на самій шпулі шнур лежав не сповзаючи з паралельності попередніх віткив.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 27 фев, 2023 Пн 22:00:26 

Зарегистрирован: 02 окт, 2022 Вс 20:15:30
Сообщения: 26
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 29 раз.
NIKkoz писал(а):
boomych А не було думки,після продажу Стели 22,ретельно змінити вектор/марку катушки? Тобто маю на увазі взяти той же Дайва Єкзіст?

Я на екзіст давно дивлюсь, але...
1. З точки зору захисту від солоної води він все таки гірше Стели. А Середземне море ну дууууже жорстке у цьому плані
2. Я ловлю переважно палками 2.70 і більше. Для таких палок екзіст дуже легкий і не дає комфорту, руки втомлюються.
3. У мене є Лувік 20 FC2000 для УЛ на пресняк. Дуже приємна катушка, без питань. Але Stella 18 1000 SSPG мені подобається більше на рівні почуттів.
4. Взаємозамінність шпуль. Є стелла 18 3000MHG на сети 20-35 грамів, є Ваня 19 3000MHG на сети до 22-23 грамів. І є 4 шпулі зі шнурами 0.5, 0.6, 0.8 та 1. Дуже зручно.

Ну і якщо вірити обзорам, та ж стела 3000 гарантовано тягне джиги грамів до 35-40 на будь яку проводку. Екзіст 3000 не факт що більше 30 можна прогрузити, особливо з пількерною проводкою. А екзіст 4000 - дофіга бекінга і незрозуміло що там з навантаженням. Проте я на 100% знаю, що боді 3000 стели = боді 4000 стели. Теж зручно

Step_Vin писал(а):
Може ці нові `22 Stella не дуже гарно працюють з занадто тонкими шнурами, та легкими приманками. І навіть не сама котушка, а ота намотка в купі з тою поличкою-вушком. Не дарма їх у комплекті два постачається. Один вже встановлен, навроді як для шнура, а ще один, з більшим вирізом - для жорсткої леси. Може для більш токих шнурів має сенс встановити іншу поличку-вушко, з ще меншим вирізом, до ролика, чи з більшим плечем.

Якщо вірити японцям, там оба вушка для шнурів, але різної товщини. Я пробував з обома, різниці не побачив взагалі.
А стосовно шнурів, скоріш за все це і є відповідь - я полюбляю дуже м'які. Мабуть тому у мене і проблеми.
Все одно, поки що я встиг закрити всю линійку своїх катушок саме тим, що хотів, тому на найближчі 3-4 роки мінімум, сподіваюсь, мені не доведеться нічого шукати. А там, можливо, Шимано допрацює цю повільну осціляцію. Бо я під японськими відео на ютубі не раз вже зустрічав скарги на те саме, що було у мене.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 28 фев, 2023 Вт 10:47:36 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
boomych Цілком згоден,Дайва такого класу,як Єкзіст/Аєріті,це більше для "душі"і тендітних рибалок з МДЖ,чи Ультролайтом/Лайтом,а Шімано Стела,це більш робоча конячка,тим паче для моря,там йде супер серії (SW).Взагалі,що Шимано кулісні,що звичайно Дайва,в силу обставин,не змогли повністю уникнути у кулісах, болячки рівномірного навантаження на механіку катушок.Тому безконечник з холоднокровною Шимановською ГП,ще довго будуть жити у важких реаліях рибалок.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 28 фев, 2023 Вт 11:37:58 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 фев, 2018 Пн 19:35:06
Сообщения: 628
Откуда: חיפה
Благодарил (а): 363 раз.
Поблагодарили: 432 раз.
NIKkoz писал(а):
Дайва,в силу обставин,не змогли повністю уникнути у кулісах, болячки рівномірного навантаження на механіку катушок.

Які саме болячки не вдалося уникнути на сьогодні?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 28 фев, 2023 Вт 15:44:01 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
vadimich писал(а):
Які саме болячки не вдалося уникнути на сьогодні

Звичайні, старі:стук куліси при рівномірних проводках тих же упорістих воблерів(кренків),оберталок,ратлинів,цікад,та інших приманок,котрі навантажують добре механізм,і де безконечний гвинт,краще справляються з цим.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Безынерционные катушки Shimano
СообщениеДобавлено: 28 фев, 2023 Вт 19:41:17 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 фев, 2018 Пн 19:35:06
Сообщения: 628
Откуда: חיפה
Благодарил (а): 363 раз.
Поблагодарили: 432 раз.
NIKkoz писал(а):
Звичайні, старі:стук куліси при рівномірних проводках тих же упорістих воблерів(кренків),оберталок,ратлинів,цікад,та інших приманок,котрі навантажують добре механізм

Тобто, якщо зараз взяти новий 22 Exist, то у перечилених умовах, в нього повинна стукати куліса. Ви саме це маєте на увазі?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6200 ]  На страницу Пред.  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.