Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 июн, 2014 Чт 21:16:20 

Зарегистрирован: 21 янв, 2011 Пт 18:41:37
Сообщения: 388
Откуда: м. Червоноград
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
Продам спінінг Avid Series® Spinning Rods AVS59MXF, стан близький до ідеального, спінінг просто бомба, Авід є Авід він реклами не потребує, надійний, дзвінкий, хороша якісна фурнітура і надчутливий високомодульний графіт. Завдяки тому що він одночастник, не довгий 1.75м, тест 3,5-14гр, стрій екстра-фаст він просто ідеально підходить для джига і твічинга. Кращої і чутливішої палки для лайт джига я ще не зустрічав хоча перепробував досить багато спінінгів, все прекрасно відчувається, кожний камінчик, травинка, добре можна читати структуру дна і склад грунту, де пісок, де глина, камні, перший мій спінінг коли на вершинку можна зовсім не дивитись хоча вона дуже інформативна, чуйка в руку бомбезна а покльовка як удар током, інколи підсікав коли приманка вдарялась в гілочку чи камінчик на дні, плутав з покльовкою. Твітчинг також просто на висоті, шо там говорити, реально хороша, надійна, якісна річ.
Для нього маю тубус, тобто пластикова труба діаметр 75мм із заглушками, для неї швея мені пошила хороший надійний чохол із міцної бризентової тканини із замочком на всю довжину а також шлейкою щоб можна було носити через плече. Тубус без проблем поміщається у салон авто.
При потребі вишлю фото спінінга й тубуса на вашу почту.
Ціна -1300грн.
Також можу обміняти даний спінінг з тубусом на спінінг Major Craft Trapara 632UL,довжина 191см, тест 1-4гр. в хорошому стані, або просто купити у вас дану Трапару, розгляну всі пропозиції.
Відправлю Новою Почтою, гроші на карту Приватбанк.
Подробиці в ПП або 0937596396 Роман.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: спінінг
СообщениеДобавлено: 20 июн, 2014 Пт 17:36:32 

Зарегистрирован: 21 янв, 2011 Пт 18:41:37
Сообщения: 388
Откуда: м. Червоноград
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
Продано, просьба до модератора видалити тему!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 40


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.